Vianoce

Či už plánujete mlsať na Vianoce s najbližšími, alebo ako firma hľadáte niekoho, kto za Vás elegantne vyrieši sladký darček pre zamestnancov či obchodných partnerov, na nás sa môžete aj tento rok spoľahnúť. Nižšie nájdete prehľad našej zimnej ponuky, zloženie vianočných krabičiek (objednanie len cez eshop, vždy cez víkend) a tiež ponuku krabičiek pre firmy – k odberu či dovozu kedykoľvek počas novembra a decembra, najneskôr však 18.12.2020. Pre konkrétnu cenovú ponuku nám pošlite email na info@domcinelaskonky.sk

Ponuka pre firmy

Krabičky šité na mieru pre Vašu firmu nájdete nižšie. Sme platcami DPH.

Previous slide
Next slide

Vianočná krabička

Makrónky

Makrónky sú veľmi elegantné a najmä plne prispôsobiteľné, šikovné a akurát do ruky. Obľúbené sú makrónky s jedlou potlačou loga firmy, či vo firemných farbách. K dispozícii sú v sáčkoch po 3, 4, 5 kusov, alebo v krabičkách 4-6, 10, 20, 30 kusov. Samozrejmosťou je dovoz k Vám do firmy, či v prípade záujmu jednoduchá ďakovná kartička s logom Vašej firmy.

Pre konkrétnu cenovú ponuku nám prosím napíšte na email info@domcinelaskonky.sk

Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Krabička pre firmy

Ďalšou možnosťou ako sa na záver roka poďakovať zamestnancom či obchodným partnerom je takáto krabička s vlastnoručne vyrobenými sladkosťami:

  • vlastnoručne vyrobená tabuľka talianskej čokolády s kandovaným pomarančom, mandlami a pistáciami (63g)
  • vrecko zapekaných orieškov v mede a škorici s morskou soľou (piemontské lieskovce, pistácie, pekanové orechy, kešu, vlašské orechy) (75g)
  • sklíčko slaného karamelu (140ml)
  • makrónky 

Zaujala Vás moja ponuka?

Neváhajte a kontaktujte ma s vašou predstavou.