Svadby

Bude mi cťou byť súčasťou Vášho veľkého dňa. Bez problémov sa na mňa obráťte a spolu naplánujeme aké koláčiky a v akom množstve budú tvoriť Váš sladký bar alebo obsah výslužiek.

V ponuke sú malé koláčiky ako aj väčšie tarty či cheesecaky, pre ceny a popis pozrite sekciu Candy bar.

K dispozícii sú aj makrónky – či už na candy bar, alebo ako darček/menovka pre hostí.

Všetko na mieru

Veľmi rada Vám zapožičiam svoj inventár a po dohode viem koláčiky aj priviezť na miesto konania svadby. Cena za dovoz sa počíta individuálne podľa počtu kilometrov (výrobňa sa nachádza v Blatnom pri Senci). Svadobné torty sú samostatnou kapitolou, avšak aj tu platí, že na prvom mieste je u mňa výber čo najkvalitnejších ingrediencií.

So svadobnou tortou rada poradím – koľko porcií bude potrebných, aké príchute a náplne bude najvhodnejšie skombinovať, atď. Každé poschodie môže mať samozrejme inú príchuť. Torta môže byť úplne nahá, polonahá alebo celá zatretá bielym krémom, prípadne tónovaná do farieb svadobnej výzdoby, hladká či štrukturovaná, s jedlým zlatom, striebrom atď.

Cena

Cena svadobnej torty sa vypočíta individuálne, podľa počtu porcií, poschodí a zvolenej kombinácie príchutí, orientačne však môžte rátať cca 6 € na porciu (cena je uvedená vrátane DPH).

Zaujala Vás moja ponuka?

Neváhajte a kontaktujte ma s vašou predstavou.