Makrónky

Makrónky sú mojou srdcovou záležitosťou. Milujem na nich nekonečné množstvo možností a variácií, farieb, náplní. Dajú sa z nich robiť krásne mikulášske balíčky, poslúžia ako originálne svadobné menovky, zdobím nimi svoje torty, sú ideálnou originálnou bonboniérou, možnosti sú takmer neobmedzené.

Ak ste si nevybrali makrónky v našom e-shope a chcete makrónky na špeciálnu príležitosť, tak vám ich vyrobím na mieru.

Škrupinky

Makrónky – škrupinky – sa vyrábajú z mandľovej múky, cukru a vaječných bielkov, čo z nich robí prirodzene bezlepkový dezert a dáva im obrovskú konkurenčnú výhodu pred inými sladkosťami.

Náplne

Náplne makróniek sú bezlepkové.

Ganáže obsahujú výlučne kvalitnú taliansku čokoládu, vysokopercentnú šlahačku a maslo. Maslové krémy robím pomenej, tie obsahujú samozrejme najkvalitnejšie maslo, čerstvé orechy, prípadne pravú madagaskarskú vanilku. Ovocné krémy obsahujú taliansku čokoládu a ovocné pyré s minimom cukru alebo úplne bez cukru. Náplne stále striedam, robím aj sezónne aj stálice. Každý týždeň mám v ponuke niekoľko rôznych príchutí, pričom farba väčšinou zodpovedá náplni, avšak nemusí to byť pravidlom. Na Vašu oslavu Vám rada napečiem presne podľa Vášho farebného zadania.

Najčastejšie náplne ktoré u mňa nájdete sú:

slaný karamel, vanilka, pistácia, mliečna čokoláda s lieskovcami, levandula, ruža, karamelky s kúskami holandských wafličiek, škorica, škorica + lotuska, banán + karamelky, sladký karamel s pomarančovou kôrou, gaštan, kokos (s bielym rumom), limetka – kokos, mak + citrón, mliečna čokoláda s arašidovým maslom, after eight (horká čoko + pepermint), káva, creme brulee, jahodové cukríky, nugát, Slowtella, vlašský orech + fazula tonka, višne v čokoláde, višne v rume, Baileys, capuccino, slivka + mak, tekutý karamel v čokoláde, mandle v škorici, pomarančová čokoláda

ovocné – citrón, malina, malina + liči, malina + ruža, jahoda, čučoriedka, čierna ríbezla, mango, marhula, marakuja, banán, ananás, ananás s bielym rumom

Bezlaktózové môžu byť všetky s tmavou čokoládou (aj v spojení s ovocím, ak Vám táto kombinácia vyhovuje). Prosím informujte sa u nás.

Poznámka

Pečiem tiež makrónky s bezlaktózovou náplňou, vhodné pre ľudí s alergiou na laktózu, či kravskú bielkovinu, teda úplne bez použitia živočíšneho mlieka, šľahačky, masla. Pre bližšie info sa u mňa pokojne informujte.

Cenník

Všetky ceny sú uvedené vrátane DPH.

Zaujala Vás moja ponuka?

Neváhajte a kontaktujte ma s vašou predstavou.