Aktuálne objednávate s dovozom 16. - 17.4.2021

Jesenné stretnutia s Vami

Kedže pečiem len na objednávku a teda sa s Vami vidím len pri odovzdávaní Vašich koláčikov, veľmi mi chýba intenzívnejší kontakt s Vami.

Kedže pečiem len na objednávku a teda sa s Vami vidím len pri odovzdávaní Vašich koláčikov, veľmi mi chýba intenzívnejší kontakt s Vami. Preto som vždy rada, keď sa môžem zúčastniť akcie, na ktorej sa s Vami stretnem osobne a v hojnom počte. V septembri a októbri som mala možnosť stretnúť sa s Vami až na dvoch úžasných akciách, pričom obe sa konali v Senci.

Tou prvou bol Slnečný festival – festival kultúry, ktorého súčasťou som bola v rámci tzv. food stánkov v seneckom amfiteátri. Slnečný festival sa konal v sobotu 9. septembra, počasie nám vyšlo naozaj nádherne a ja som si pre Vás pripravila okrem makróniek aj obľúbené brownies.

Druhým festivalom bolo Jablkové hodovanie 2017, ktoré sa uskutočnilo 7. októbra už tradične na námestí. Na toto podujatie som sa veľmi tešila a týždne vopred som rozmýšľala, čo všetko pre Vás nachystám 🙂 Situácia sa bohužiaľ zvrtla, takže som zo zdravotných dôvodov nemohla napiecť toľko, koľko bol pôvodný zámer, no aj napriek tomu ste ma potešili neskutočnou účasťou, opäť ste ma, tak ako minulý rok, do hodiny vypredali a hlavne – stretli sme sa osobne, potriasli rukou, pokecali. Táto spätná väzba ma nabila pozitívnou energiou na dlhé zimné chladné týždne bez pečenia 🙂

Na jablkové hodovanie som napiekla nielen Vaše obľúbené makrónky, ale na predaj bol aj neskutočný slaný karamel v skle a tiež úžasná kávička Nespresso z rúk môjho šarmantného kávoasistenta.

A tu Vám ponúkam galériu záberov z oboch udalostí, na niektorých sa možno nájdete. Už teraz sa neviem dočkať ďalších ročníkov a toho, že Vás osobne stretnem.

Vaša Dominika