Tartaletky

Tartaletky sú Váš nový spôsob mlsania, Vaša nová bonboniéra na všedný deň aj vzácne chvíle. Sú klasické a pritom úplne iné ako ostatné. Chceli sme, aby boli iné, preto sme zvolili dokonale precízny prepracovaný tvar a dokonale kvalitné suroviny, ako sú napríklad tie najlepšie orechové pasty vyrobené priamo pre nás slovenským výrobcom, maslo zo slovenskej agrofarmy, či vysokokvalitná talianska čokoláda alebo biocitróny.

Ak sme Vás už navnadili, čítajte ďalej – máme pre Vás v ponuke 5 druhov tartaletiek. Najobľúbenejší domáci slaný karamel, čerstvý voňavý kyselkavý lemon curd teda citrónový krém, pistáciová tartaletka s vrstvou čistej pistáciovou pasty, najkvalitnejšími iránskymi pistáciami a ganážou z bielej talianskej čokolády, lieskovcová s vrstvou chrumkavej lieskovcovej pasty, piemontskými lieskovcami a ganážou z mliečnej talianskej čokoládya napokon malinová s vrstvou z malín a malinového pyré s vrstvou tmavej talianskej čokolády.

Tartaletkovú bonboniérku si môžte vyskladať zo 6 alebo 10 kusov tartaletiek podľa svojho uváženia (resp. násobky). Osobný odber od štvrtka do soboty, resp. možnosť objednania v rámci závozov (zvyčajne vo štvrtok celé Slovensko a v piatok Bratislava a okolie, v prípade potreby nám pokojne píšte a niečo spoločne vymyslíme). 

NEZABUDNITE – OBJEDNÁVATE SI VŽDY KONKRÉTNE KOLÁČIKY LEN NA NAJBLIŽŠÍ VÍKEND, AK KOLÁČIKY POTREBUJETE NESKÓR (O DVA TÝŽDNE ATĎ), VAŠA OBJEDNÁVKA BUDE STORNOVANÁ